چرا چسبان؟!

کیفیت:

چسبان همواره در تلاش است تا محصولات خود را با بهترین مواد اولیه و با بهترین کیفیت ممکن نسبت به نمونه های مشابه در بازار ایران ارائه دهد. شاید کمی شعار گونه به نظر برسد ولی کافی است محصولات ما را به متخصصین حوزه چاپ، شبرنگ، استیکر و … نشان دهید تا از سطح کیفی آنها مطمئن شوید. استیکر های چسبان، همگی ضد خش و ضد آب(قابل شستشو با پارچه نمدار) بوده و اگر روی سطوح تمیز چسبانده شوند، تا سال ها بدون هیچ مشکلی باقی خواهند ماند. از لحاظ چاپ نیز، محصولات با توجه به کاربردشان تا جای ممکن با تنوع و وضوح رنگی بالا چاپ می شوند.

تولید ملی:

تیم ما متشکل از چند جوان ایرانی است که با تشخیص نیاز بازار و جوانان، برای راحت تر کردن فرآیند سفارش، پردازش و تحویل محصولات اقدام به راه اندازی چسبان کرده اند. تمام محصولات ما در ایران  و تا حد امکان با مواد اولیه و دستگاه ها و نرم افزار های تولید داخل کشور تولید می شوند.

سهولت در سفارش:

اگر تجربه سفارش استیکر یا پیکسل را از تولید کننده های دیگر داشته باشید، می دانید که اکثر تولید کننده ها و چاپخانه ها به صورت متری این کار را برای شما انجام می دهند و امکان سفارش استیکر، پیکسل و … در تعداد پایین به خصوص به صورت تکی تقریبا نا ممکن است. همچنین معمولا طرح ها به صورت شکل های اصلی هندسی (دایره، چهار ضلعی و …) برش داده میشوند و افراد کمی برش های دلخواه و سفارشی را برای شما انجام می دهند. اما چسبان امکان سفارش محصولات با هر تعداد که بخواهید (تکی یا عمده) به راحت ترین روش ممکن به قابلیت پرداخت آنلاین و ارسال مکانیزه به شما می دهد.

اهمیت به محیط زیست:

چسبان با فراهم کردن امکان سفارش آنلاین و همچنین ارسال با سیستم پستی، تا جای ممکن از رفت و آمد های غیر ضروری شما برای تهیه محصولات دلخواهتان جلوگیری می کند. کافی است پشت گوشی یا رایانه خود بشینید و با چند کلیک ساده، سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

حمایت از هنرمند ایرانی:

حمایت از هنرمندان و طراحان ایرانی یکی از اصلی ترین اهداف شکل گیری چسبان بوده، هست و خواهد بود. چسبان بزودی در کنار محصولات فعلی، طرح های مربوط به طراحان ایرانی را با اجازه خودشان و با در نظر گرفتن حق معنوی و مادی آثار، به سایت اضافه می کند.

پشتیبانی:

تیم پشتیبانی چسبان، از قبل از ثبت سفارش تا لحظه تحویل سفارش به شما، تمام وقت در کنار شماست. هرگونه سوال، مشکل، پیشنهاد و انتقاد اط طرف شما، توسط ما پیگیری شده و در سریعترین زمان پاسخ داده می شود.